بهسازان ملت
بهسازان ملت

درباره بهسازان

در یک نگاه

شرکت بهسازان ملت در سال ۱۳۷۳ با هدف توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در بانک ملت تأسیس گردید.

تولید اولین سامانه متمرکز بانکداری الکترونیکی (Core Banking) در محیط کامپیوترهای بزرگ (Main Frame) در داخل کشور از افتخارات شرکت بهسازان محسوب می گردد.

شرکت بهسازان ملت در سال ۱۳۷۳ با هدف توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در بانک ملت تأسیس گردید. این شرکت از بدو تأسیس با تجهیز منابع و بکارگیری متخصصان مجرب در حوزههای فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات بانکی تلاش گسترده ای را جهت طراحی و تولید انواع راه حل ها و محصولات بانکی بعمل آورده که تولید اولین سامانه متمرکز بانکداری الکترونیکی (Core Banking) در محیط کامپیوترهای بزرگ (Main Frame) در داخل کشور از افتخارات شرکت بهسازان محسوب می‌گردد.
بهره گیری از مدیران و کارشناسان متخصص، آگاه و کاردان، دستیابی به فناوری های روز در حوزه های اطلاعات، ارتباطات و بانکداری، رعایت استانداردهای بین المللی و فراروش های مدرن در تولید نرم افزارهای کاربردی و ایجاد روحیه خودباوری در تولید ملی نرم افزارهای بزرگ، خط مشی اساسی شرکت را تشکیل می دهند. شرکت بهسازان ملت در حال حاضر علاوه بر نقش محوری در توسعه بانکداری الکترونیکی در بانک ملت دارای جایگاه ویژهای در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور نیز بوده و جزو پنج شرکت برتر در این حوزه می‌باشد.

شروع فعالیت

بیش از یک ربع قرن ارائه خدمات در زمینه سامانه‌های فناوری ملی

نوع فعالیت

ایجاد زیرساخت‌های لازم برای پروژه‌های مهم ملی

بهسازان ملت به عنوان بزرگترین شرکت فناوری اطلاعات

شرکت بهسازان ملت در حال حاضر دارای جایگاه ویژه‌ای در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور بوده و جزو پنج شرکت برتر در این حوزه می‌باشد.

رعایت استانداردهای بین المللی و فراروش های مدرن در تولید نرم افزارهای کاربردی و ایجاد روحیه خودباوری در تولید ملی نرم افزارهای بزرگ، خط مشی اساسی شرکت را تشکیل می دهند.

تولید اولین سامانه متمرکز بانکداری الکترونیکی (Core Banking) در محیط کامپیوترهای بزرگ (Main Frame) در داخل کشور از افتخارات شرکت بهسازان محسوب می گردد.

از مهمترین تولیدات این شرکت می‌توان به سامانه متمرکز بانکی (Core Banking System) اشاره کرد.

مهم‌ترین پروژه‌ها

ارائه سامانه یکپارچه بانکی بانک ملت تا اجرای پروژه‌های ملی غیر بانکی مانند پروژه اتوماسیون ثبت‌نام حج عمره در حیطه پروژه‌های نرم‌افزاری است که بهسازان انجام داده است.

بانکداری باز
بانکداری متمرکز
10 قدم برای رسیدن به یک تجربه بانک دیجیتال آینده
مرکز ارتباطات بهسازان ملت

روابط عمومی بهسازان ملت، پلی میان مردم و مدیران داخلی